karikatür evi

  kadıköy belediyesi karikatür evi, çocuklar için karikatüre giriş atölyeleri düzenleyen bir çizgi okulu..

  kontenjan sınırı 8 kişi olan atölyelere katılım ücretsiz, ancak programlara devam ve kadıköy'de ikamet zorunluluğu var.

  http://karikaturevi.kadikoy.bel.tr/
  (06.02.2019 21:00)

karikatür atölyeleri

mini felsefe

  çocuklarların yaşam hakkındaki derin sorularını; eğlenceli, güvenli ve destekleyici bir ortamda tartışma fırsatı bulacağı harika atölyeler düzenleyen elif özmen'i instagramda @minifelsefe kullanıcı adıyla takip edebilirsiniz.
  (05.02.2019 13:44)

borsos tennis team

  maltepe pamukspor'da 6 kapalı 2 açık tenis kortu ile hizmet veren kulüp tecrübe, disiplin, ilke ve prensipli çalışmalarıyla turnuvalarda dikkatleri üzerine çekmektedir.

  http://borsostennisteam.com
  (05.02.2019 13:37)

tenis kulüpleri

aikimode aiki akademi

  ataşehir, levent ve bahçelievler'deki aikido okullarında 3-4, 4-7, 7-12 yaş grubu çocuklar için haftanın her günü eğitim olanağı sunulmaktadır. bu yaş grupları için, 1 seansı yaklaşık olarak 1 saat süren eğitimler haftada 1-3 gün olarak düzenlenebiliyor. 8 yaşa kadar seans sonunda motor hareketi geliştirici oyunlar oynanıyor.

  http://aikimode.com
  (05.02.2019 13:25)

aikido programları

seda alpay bale ve dans okulu

  gözetepe'de sevimli bir köşkte hizmet veren bale ve dans okulu 'royal academy of dance' üyesidir. bale, modern dans eğitimlerinin yanısıra piyano dersleri de verilmektedir.

  instagramda takip etmek için @sedaalpaybaleokulu
  (05.02.2019 13:12)

dans kursları

dans kursları

resim kursları

müzik/enstrüman kursları

istanbul drama sanat akademisi


  genel sanat yönetmenliğini usta tiyatrocu ayla algan'ın yaptığı istanbul sanat akademisi'nde çocuklar için yaratıcı drama, kamera önü oyunculuk, enstrüman ve şan, yaratıcı resim, yaratıcı dans eğitimleri verilmektedir. akademi, istanbul'da anadolu yakası suadiye ve avrupa yakası akatlar'da hizmet vermektedir.

  http://www.istanbuldrama.com.tr
  (05.02.2019 13:03)

müjdat gezen sanat merkezi

müzik/enstrüman kursları

sayfa: 1-2-3...-12
Ana Kılavuz
sözlük hiçbir kurumla bağlantılı olmayan birkaç kişi tarafından düşünülmüş bağımsız bir platformdur. sözlük içerisindeki yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aittir. sözlük bu yazıların doğru olduğu hakkında bir teminat vermez. yazılan yazıların telifi bize ait değildir, çalınız çırpınız ama kaynak gösteriniz.