hipp organik bebek bisküvisi

  test paketimiz elimize ulaştı. Eve gider gitmez oğluma verdim. hemen " bu ne anne" diye sordu. Bende "bu senin bisküvin hadi açalım da ye" dedim. Paketi açtığımızda bisküvilerin hemen hepsininkırık olduğunu gördüm ama oğlum bunu pek sorun yapmadı hatta "benim için küçültmüşler" dedi. :)) kokusu çok hoş olmasa da oğlum severek yedi. Biz akşam yemeğimizi yerken oda yemek üstü atıştırmalık olarak 1 -2 tane yiyor.

  Teşekkürler anakılavuzu :))
  (09.08.2012 11:44)

uni baby

  ıslak mendillerini kullanmaktan hala vazgeçemiyorum tek güvendiğim marka diyebilirim. özellikle yenidoğan pamuk mendilleri hala kullanıyoruz
  (17.07.2012 11:39)

fisher price yağmur ormanı dönence

  oğlumun hiç bi zaman ilgi göstermediği ürün , bununla bebeğini uyutabilen varsa tebrik etmek isterim :))
  (17.07.2012 11:37)

bebek yağı

  her banyo sonrası sürdüğümüz şişesinin renginden dolayı evimizde adı şeşil olan banyo sonlandırıcı ürün sloganımız : "şeşil süymeden banyodan çıkmayalım anne " :))


  (17.07.2012 11:34)

tatile giderken unutulmaması gerekenler

  uçan ve kaçan tüm böcek topluluğu için koruyucu yağlar mutlaka yanınızda olmalı. bu yaz kimliğini tespit edemediğimiz uçan bir varlık oğluşumun gözünü şişirdi. ucuz atlattık 3 günün sonunda düzeldi neyseki
  (17.07.2012 11:29)

bebeklerin tırnaklarını kesmek

  2,5 senedir türlü numaralarla kesmeği başardım o minik tırnakları. şimdiyse yeni taktikler geliştirmem gerekiyor. uykuda tırnak kesmek benim için çok güzel bi hayal hiç gerçeklemeyen hemde :)
  (17.07.2012 11:26)

dalan roxy matik bitkisel

  oğlumun ilk doğduğu günden beri güvenle kullandığım kokusu çok güzel olan granül sabun.. leke çıkartma özelliği olmadığı için artık kullanamıyorum ama :(


  (30.05.2012 10:03)

wilma çakmaktas

  onu tanıdığımda duygu daha küçücük bir bebekti. Zaman ne çabuk geçiyor. Ben evlendim oğlum doğdu ve oda yıllar sonra yeniden anne oldu ve düğme burun damla geldi. Ne iyi de etti .. Kim derdiki bir gün onunla bebeklerimiz hakkında konuşacaz.
  (30.05.2012 09:56)

şeker veren amcalar

  şeker veren amcalar bildiğiniz cami eşrafından olan eli yüzü düzgün iyi niyetli olduğu her halinden belli amcalarımız. Evimizin camiye yakın olmasından dolayı her zaman karşılaştığımız bu amcaların hepsinin yeleklerinin ceplerinde ne hikmetse şeker bulunmaktadır. Sürekli konuşan oğlumu görüp "amanda aman ne güzel konuşuyorsun sen al bakalım" diyip çocuğun eline kocaman bonbon şekeri tutuşturan şeker mi şeker amcalarımız!!! yapmayın lütfen yaa kırılmayın diye bişey sölemiyoruz ama yapmayın o çocuk o şekeri nasıl yesin. hadi yedi diyelim ben çocuğuma tanımadığın kişilerden bişey almamayı öğretmeye çalışırken siz ne yapmaya çalışıyorsunuz ahh bi sesimi duysanızzz
  (30.05.2012 09:50)

uni baby wogi ıslak tuvalet mendili

  Tuvalete her girdiğimizde "anne ben temizleyecem" diye tuturan oğlumun tamda elinin ölçülerinde olan ıslak mendil. Biz çok memnunuz kutusu da çok pratik küçük beyler ve hanımlar düşünülerek dizayn edilmiş :)


  (30.05.2012 09:36)

eti cicibebe

  eti cicibebe diş çıkarma döneminde oğluşumun eline verdiğim o zamanlar onunda çok sevdiği gördüğünde heyecanladığı bisküvi
  (15.05.2012 16:24)

eti cicibebe ekmeği

  oğluşun 1,5 yaşına gelinceye kadar her yemeğine kullandığım besleyici , vitaminli kalitesine güvendiğim bebek ekmeği
  (15.05.2012 16:22)

humana

humana rezene çayı

çalışan anne

  aklının, yüreğinin bir yarısının hep evde olmasıdır. iş arasında bir gözü ekrandaki resimde , kulağı telefondadır. Her çalan telefonda yüreği hop edendir. Heleki daha yeni kapatmışsanız telefonu tekrar çaldığında acaba bişey mi oldu diye endişeyle evi aramaktır. Bebeğinizin hayatında hep bişeyleri kaçırdım düşüncesidir. Emin ellerde olduğunu bilsek bile içimizde kalacak yürek sızısıdır. Ben ona daha iyi bi gelecek için çalışıyorum diye kendimizi teselli etme biçimidir.

  Keyiftir ayrıca akşam olupta eve gittiğinizde yanağımıza konan öpücüktür. Yorgun olsanızda hadi koşalım diyen oğlunuzun / kızınızın arkasından deli gibi koşmaktır.

  Velhasıl zordur çok zordur çalışan anne olmak
  (15.05.2012 16:14)

sayfa: 1-2-3...-22
Ana Kılavuz
sözlük hiçbir kurumla bağlantılı olmayan birkaç kişi tarafından düşünülmüş bağımsız bir platformdur. sözlük içerisindeki yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aittir. sözlük bu yazıların doğru olduğu hakkında bir teminat vermez. yazılan yazıların telifi bize ait değildir, çalınız çırpınız ama kaynak gösteriniz.